Over ons

Welkom bij het sterkste en mooiste netwerk van Nederland. Dagelijks brengen we merken tot leven onder de auto- en sportliefhebbende mannen en onder vrouwen met een passie voor health, sport en/of lifestyle.

Dit netwerk is niet onze enige kracht. Bij ons draait het om de klant. We halen onze energie uit blije klanten en succesvolle campagnes. In een snel veranderende markt kun je niet stil blijven zitten; kennis veroudert snel, dus we raken nooit uitgeleerd.

Wij houden niet van praatjes. In de digitale mediawereld wordt al genoeg gebakken lucht verkocht. Daarom vinden wij het belangrijk om duidelijk te zijn, want dan kunnen we sneller vooruit. Wij zijn liever realistisch dan ja-knikkers.

voor een krachtig resultaat

Ons team

Jouke TjeerdsmaManaging Director
+31 (0)6 22 61 42 84
jouke@mmedia.nl
Sjoerd van der MeijdenSales & Business Development Director
+31 (0)6 21 14 44 78
sjoerd@mmedia.nl
Stefan TheunissenDirector Programmatic & Partnerships
+31 (0)6 27 16 48 07
stefan@mmedia.nl
Koen DittmarHead of Sales
+31 (0)6 20 23 30 33
koen@mmedia.nl
Timo de GeusHead of Operations
+31 (0)6 42 12 16 19
timo@mmedia.nl
Zulèma van GomSr. Publisher & Operations Manager
+31 (0)6 29 57 49 43
zulema@mmedia.nl
Tobias EversAccount Manager
+31 (0)6 15 31 01 18
tobias@mmedia.nl
Thijs van der HoornPublisher & Operations Manager
+31 (0)20 420 64 77
thijs@mmedia.nl
Roxanne van ArkDigital Campaign Manager
+31 (0)6 43 08 35 79
roxanne@mmedia.nl
Yeray Calle AragonesJunior Growth Hacker
+31 (0)20 420 64 77
yeray@mmedia.nl
Lennart den ExterAccount Manager
+31 (0)6 11 09 39 32
lennart@mmedia.nl
Wing Chee NgAccount Manager
+31 (0)6 28 35 72 42
wing@mmedia.nl
Marcel BroekDigital Campaign Manager
+31 (0)20 420 64 77
marcel@mmedia.nl
Siem PrinsJunior Marketeer
+31 (0)20 420 64 77
siem@mmedia.nl
Laurens de KramerProgrammatic Demand Manager
+31 (0)6 83 21 41 01
laurens@mmedia.nl
Chrissy WieldersFinance & Administration
+31 (0)20 420 64 77
finance@mmedia.nl