Over ons

Welkom bij het sterkste en mooiste netwerk van Nederland. Dagelijks brengen we merken tot leven onder auto- en sportliefhebbende mannen en onder vrouwen met een passie voor health, sport en / of lifestyle.

We zijn trots op ons sterke netwerk, maar uiteindelijk draait het bij ons om de klant. We halen onze energie uit blije klanten en succesvolle campagnes. Om onze klanten zo goed mogelijk te kunnen blijven helpen, volgen we de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van digital media en advertising. In een snel veranderende markt kun je namelijk niet stil blijven zitten; kennis veroudert snel, dus we raken nooit uitgeleerd.

Bij [M]media houden we niet van praatjes. In de digitale mediawereld wordt al genoeg gebakken lucht verkocht. Daarom vinden wij het belangrijk om duidelijk te zijn, want dan kunnen we sneller vooruit. Wij zijn liever realistisch dan ja-knikkers. Dat betekent dat we alles voor je doen wat mogelijk is, maar dat we het ook zeggen wanneer iets niet werkt of gaat lukken.

Over onsJouke

Jouke Tjeerdsma

Managing Director

+31 (0)6 22 61 42 84
jouke@mmedia.nl

SjoerdSjoerd

Sjoerd van der Meijden

Sales & Business Development Director

+31 (0)6 21 14 44 78
sjoerd@mmedia.nl

StefanStefan

Stefan Theunissen

Director Programmatic & Partnerships

+31 (0)6 27 16 48 07
stefan@mmedia.nl

AvatarAvatar

Koen Dittmar

Head of Sales

+31 (0)6 20 23 30 33
koen@mmedia.nl

AvatarAvatar

Timo de Geus

Head of Operations

+31 (0)6 42 12 16 19
timo@mmedia.nl

ZulemaZulema

Zulèma van Gom

Sr. Publisher & Operations Manager

+31 (0)6 29 57 49 43
zulema@mmedia.nl

SiemSiem

Siem Prins

Online Marketeer

+31 (0)20 420 64 77
siem@mmedia.nl

ThijsThijs

Thijs van der Hoorn

Publisher & Operations Manager

+31 (0)20 420 64 77
thijs@mmedia.nl

RoxRox

Roxanne van Ark

Digital Campaign Manager

+31 (0)6 43 08 35 79
roxanne@mmedia.nl

ChrissyChrissy

Chrissy Wielders

Finance & Administration

+31 (0)20 420 64 77
finance@mmedia.nl

LennartLennart

Lennart den Exter

Sr. Account Manager

+31 (0)6 11 09 39 32
lennart@mmedia.nl

WingWing

Wing Chee Ng

Account Manager

+31 (0)6 28 35 72 42
wing@mmedia.nl

MarcelMarcel

Marcel Broek

Digital Campaign Manager

+31 (0)20 420 64 77
marcel@mmedia.nl

AvatarAvatar

Boy Wielders

Finance & Administration

+31 (0)20 420 64 77
finance@mmedia.nl

LaurensLaurens

Laurens de Kramer

Programmatic Demand Manager

+31 (0)6 83 21 41 01
laurens@mmedia.nl

AvatarAvatar

Lex Oostweegel

Account Manager

+31 (0)6 24 76 32 80
lex@mmedia.nl

AvatarAvatar

Karel van der Wal

Programmatic Demand Manager

+31 (0)6 44 61 38 71
karel@mmedia.nl

AvatarAvatar

Mattia Tamanini

Ad Tech Specialist

+31 (0)6 83 08 70 03
mattia@mmedia.nl

AvatarAvatar

Isame Boukamir

Account Manager

+31 (0)6 36 28 05 83
isame@mmedia.nl

AvatarAvatar

Noah Berry

Account Manager

+31 (0)20 420 64 77
noah@mmedia.nl

AvatarAvatar

Sebastiaan van Dijck

Marketing Support

+31 (0)20 420 64 77
sebastiaan@mmedia.nl